PRO-SPORT 2

Bács-Kun Sport - Bácsalmás, Kunbaja és környéke sportja - folytatása: 2012./XVII. évfolyam Labdarúgás, Kézilabda, Asztalitenisz, Cselgáncs, Diáksport, BSC 1913-2013.

MLSZ Telki Edzőközpont 2012. április 30.

Nemzetközi mezőnyben negyedik a PVSE csapata

A Budakeszi Labdarúgó Akadémia szervezésében az MLSZ Telki Edzőközpontjában lebonyolított hatcsapatos U11-es tornán a Bácsalmási Petőfi VSE csapata negyedik helyen végzett. (PVSE U13-as csapata harmadik )

Eredmények:

PVSE Bácsalmás - Perbál SC 3-2 Telki - Budakeszi körzet 2-0 Perbál SC - Telki 2-4

VfR Lich - Budakeszi LA 0-2 Budakeszi LA - Budakeszi körzet 6-1 Telki - PVSE Bácsalmás 0-0

Perbál SC - Budakeszi LA 1-4 Budakeszi körzet - VfR Lich 1-6 Budakeszi LA - PVSE Bácsalmás 4-3

VfR Lich - Perbál SC 3-0 Telki - Budakeszi LA 1-1 PVSE Bácsalmás - VfR Lich 1-1

Perbál SC - Budakeszi körzet 6-1 VfR Lich - Telki 0-0 Budakeszi körzet - PVSE Bácsalmás 0-4

A torna végeredménye: 1. Budakeszi LA 13 pont, 2. Telki 9, 3. Lich 8, 4. Bácsalmás 8 (2 győzelem 2 döntetlen 1 vereség11-7-es gólkülönbség), 5. Perbál 3, 6. Budakeszi körzet 0